LA VIA DEL TE מותג תה איטלקי

הרמוניה, רוגע, איכות ותחכום

איטליה ידועה בעולם כסמן איכות ותשוקה לכל מה שקשור בעולמות הקפה. בשנות השישים, צריכת התה באיטליה הייתה נמוכה מאוד וכללה רק תיוני תה שחור שנקנו בסופר.  Alfredo Carrai בחור צעיר, סוחר קפה בשנות ה 20 לחייו החליט שאין שום סיבה שהאיטלקים, שוחרי האנינות והאיכות יוותרו לעצמם בתחום התה.

קארי החליט להביא לאיטליה את התה האיכותי והנדיר ביותר שיוכל למצוא ולחנך את האיטלקים לצריכת תה ברוח טקסי התה של המזרח.

 

 

אלפרדו מספר על הפעם הראשונה שהוא נתקל בפחית של תה יסמין מהרפובליקה המאוחדת של סין במהלך ביקורו בארה״ב. בלגימה הראשונה הוא הבין שעד היום הוא שתה לא הוא לא שתה תה אמיתי אלא הסתפק ב תה אנגלי של חברת twinings tea מאנגליה. הטעמים היו מעולמות שלא הכיר וההבנה שמקורות התה מגיעים בעצם מהמזרח ולא מאנגליה הייתה גם הרגע שבו הוא החליט להקדיש את חייו לחיפוש והבאת תה איכותי לאיטליה.

בעקבות ההחלטה יצא אלפרדו למספר מסעות במזרח הרחוק כדי לתור אחר זני תה נדירים, שדות גידול איכותיים וספקים אמינים. הביקור הראשון שלו במזרח יכול למלא ספר הרפתקאות. הוא הגיע לשדות התה הלבן של יונאן, ביצע משאים ומתנים עם מגדלי הדרג׳ילינג והתרגש מהלגימה הראשונה של תה נדיר בשם Gayokuro ביפן. המסעות הללו הובילו אותו להקמת מותג תה שנקרא Snake אך השם עורר אצל האיטלקים הקתולים התנגדות למותג והוא נאלץ להחליפו במילה Snak.

 

 

בשנות ה 80 הקים את המותג La via Del Tè  והחל לייבא תה מכל רחבי העולם- סין, יפן, סרי לנקה, קוריאה, הודו, קניה, מרוקו ועוד. הוא האמין בליקוט קפדני של חומרי הגלם הטובים ביותר שניתן למצוא והבאתם לצרכן הסופי בתפזורת. ב 1997 נפתחה חנות התה הראשונה באזור השוק של פירנצה. המטרה הייתה לייצר מקום שמוקדש כולו לתה מבלי להיות גבוה מידי. החנות עוצבה בפשטות חמימה עם עשרות פחיות ירוקות מלאות באוצרות תה נדירים.

היחס של משפחת קארי לתה אינו שונה מהיחס של האיטלקים ליין, קפה או אפילו חומץ בלסמי. הם מכבדים את חומרי הגלם הנדירים בעיצוב מרהיב וסביבה שמשרה אווירה שמשקפת את שם המותג  La via Del Tè – The way of tea הרמוניה, רוגע, איכות ותחכום.

 

 

היום, מותג התה של אלפרדו קארי הינו עסק משפחתי משגשג, ששת ילדיו מנהלים את החברה שהלכה וגדלה ומספקת היום תה איכותי בתחום הקמעונאות וה Ho.re.ca באיטליה ובעולם. מגוון עצום של תערובות עלים ופירות בשילוב עם אריזות מרהיבות הופך את הבחירה שלנו במותג לטבעית.

במשך שנים חיפשנו ברסטרטו מותג תה שישתלב בצורה טבעית עם יתר המותגים שלנו ובמיוחד מותג הקפה של  Diemme ברמת האיכות, הנראות והמיצוב.  אנו שמחים לבשר שמצאנו. עברנו בעצמנו כחברה את אותו התהליך שעבר קארי מ Twinings tea ל La via Del Tè!

בשלב ראשון אנו נציע ללקוחותינו מגוון של טעמים בשתי רמות של איכות ועיצוב.

 

 

קולקציית ה NATURSAN

מותאמת במיוחד לתחום המוסדי- מלונות, בתי קפה וחברות קייטרינג וחנויות מתמחות שימכרו את התה לצרכן הפרטי. המגוון כולל שקיקי תה ארוזים בנפרד בטעמים כגון: קמומיל, תה ירוק, מנטה, ג׳ינג׳ר לימון, רויבוס,פירות יער אינגליש ברקפסט וארל גריי.

 

 

קולקציית COLONIAL

באה לענות על צורך בהגשת תה באיכות הגבוהה ביותר בעיצוב אלגנטי. עלי התה ארוזים בשקיקי כותנה בעלי משקל גדול יותר ממותג ה Natursan ומתאימים לשימוש במלונות בוטיק, מסעדות, בתי קפה מתמחים וחנויות מתמחות שימכרו את התה לצרכן הפרטי. מגוון הטעמים כולל לדוגמא: יסמין, תה ירוק טהור, ,תה לבן, מנטה ממראקש, דרג׳ילינג וארל גריי.

קולקציית  PRESTIGE  

איכות התה זהה לקולקציית Colonial אך שקיקי התה עשויים משי והאריזות משדרות יוקרה ואלגנטיות. התה מתאים לשימוש במסעדות מלונות בתי קפה ייחודיים וחנויות מתמחות.

תה בתפזורת

בנוסף לסדרות השונות של תה בשקיקים אנו מביאים גם מבחר של עלי תה בתפזורת שימכרו לחנויות מתמחות ובתי קפה שמעדיפים להגיש תה בקנקנים.

 

***להזמנה וטעימות ניתן לפנות לסוכני המכירות.***