פטיסרי סופגניות

חגיגת חנוכה במחלקת הקונדיטוריה

חג חנוכה הוא אחד החגים האהובים על חובבי המתוקים בארץ. הסופגניה המסורתית, מלאה בריבת תות זוהרת והמון אבקת סוכר נראית לנו היום סופגניה פשוטה וחסרת ייחוד. קונדיטוריות ומאפיות ברחבי הארץ מנצלות את המאפה המטוגן כבסיס ליצירתיות וחדשנות. מגוון הטעמים והאסתטיקה של פטיסרי צרפתי הופכים את הסופגניה הפשוטה למלכה של החג.

 

אם הולכים כמה שנים אחורה בזמן מגלים שטרנד הסופגניות היצירתיות החל רק לפני 7 שנים. עד אז, ההיצע כלל סופגניות עם מילוי ריבה, שוקולד, ריבת חלב, קרם פטיסייר ואולי קצת פיסטוק.

דביר הרץ, ממחלקת הגלידה שלנו נזכר בארבע הסופגניות שיצר יחד עם רולדין ב 2011 – וודקה צ׳ייסר דאבל אספרסו, סופגניית צ׳ייסר פבלובה, סופגניית חלבה וסופגנית ילדים עם סוכריות קופצות. הצ׳ייסרים/פיפיטות מולאו לראשונה במגוון המוצרים שיש לנו כאן במחלקת הקונדיטוריה.

ההתלהבות הגדולה של הלקוחות הולידה דרישה וסקרנות הולכת וגוברת לראות כל שנה את הקולקציות החדשות של הקונדיטוריות, ממש כמו בעולם האופנה.

היום, כבר מובן מאליו שהסופגניה היא רק תירוץ לשילובי טעמים ועיצובים שמפתיעים את הצרכנים כל שנה מחדש.

 

מגוון המוצרים שיש לנו להציע הופכת את אפשרויות המשחק לאינסופי.

מגוון מוצרים של חברת Nappi כגון וריגטו שוקולד (מריר, חלב ולבן), Nappi Rock לציפוי עם טקסטורה פריכה, כדורי בסקוויטים מצופים ומחיות אגוזים למניהם.

מחיות הפרי של Ponthier נכנסות כמו שהם לפיפטות/צ׳ייסרים או משתלבות בקרם פטיסייר כמילוי או ציפוי פירותי.

שוקולד Weiss מתאים להכנת קרם למילוי או גאנש לציפוי

Sosa לעיטור הסופגניות והוספת אלמנטים פריכים במגוון טעמים וצבעים.

כדי לחגוג את החג יחד עם לקוחותינו שיתפנו פעולה עם קונדיטורית צעירה ומבטיחה בשם פז גויגון מ- Paz Patisserie שהכינה עבור הצילומים ארבעה סוגים שונים של סופגניות עם מגוון המוצרים שיש לנו במחלקה.

 

 

סופגניית פררו רושה- ציפוי של Nappi Rock, שילוב של שוקולד מריר ושברי אגוזי לוז. אגוזי לוז מצופים אבקת זהב של Sosa ומעט אבקת זהב מעל. מילוי הסופגניה הינו קרם שוקולד עשיר שהוכן עם שוקולד Weiss.

 

 

סופגניה טרופית- ציפוי הסופגניה עשויים נוצ׳ולוטה לבן של Nappi בתוספת מחית מנגו פסיפלורה. מעליה, קרם גאנש מוקצף עם שוקולד לבן של Weiss, תלתלי קוקוס, אננס מיובש וקריספי ליים של Sosa. המילוי הסופגניה הינו קרם פטיסייר עם מחית מנגו פסיפלורה של Ponthier.

 

 

סופגניית נוצ׳ולה- קרם נוצ׳ולוטה לציפוי, אגוזי לוז קלויים וכדורי דגנים מצופים של Nappi. מילוי של קרם אגוזי לוז בשילוב מחית 100% של Nappi.

 

 

ספוגניית מרשמלו- ציפוי נוצ׳ולוטה לבן של Nappi  בתוספת קריספי תות של Sosa עם מילוי קרם פטסייר בטעם מרשמלו וקישוט של שערות סבתא ורודות.